Artykuły reklamowe, odzież reklamowa, kubki z logo, pendrive z logo, smycze reklamowe Wrocław.

smycze z logo Wrocław

Zamów kontakt

Smycze

reklamowe 

 

Promostar Group z Wrocławia

Produkujemy  smycze reklamowe z indywidualnym nadrukiem.Smycz jest już w kanonie gadżetów,które musi  mieć każda firma.W ofercie pełna gama smyczy reklamowych -od prostych modeli do takich z dodatkowym wyposażeniem lub funkcjonalnością.Z targowego gadżetu  stała się artykułem powszechnie używanym przez każdego.

Smycze reklamowe z nadrukiem, taśmy do bagażu, opaski silikonowe z logo

Smycze reklamowe  z dowolnym nadrukiem i dodatkowym wyposażeniem (z darmową dostawą we Wrocławiu)

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich dostępnych modeli smyczy reklamowych. 

 

  • Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model i technikę zdobienia. 
  • Przygotujemy projekt nadruku oraz wizualizację.
  • Oszacujemy cenę i termin realizacji.

 

Ekspresowy termin realizacji, najwyższa jakość, realizacja już od 50 sztuk

Zobacz katalog

katalog smycze z logo Wrocław

Organizujesz event sportowy, biznesowy czy promocyjny? Wystawiasz się na targach ? Potrzebne Ci są smycze reklamowe! Zamawiając je u nas, możesz oczekiwać, że otrzymasz je szybko z dokładnie odwzorowanym projektem, z idealnie dobranymi kolorami nadruku. Nasze smycze, do których zadruku najczęściej używamy technologii sublimacji, powstają w krótkim czasie, a jednocześnie są dopracowane w każdym detalu.W katalogu znajdziesz pełną ofertę smyczy naszej produkcji. W ofercie mamy kilkadziesiąt modeli smyczy -różnej szerokości, robionych na różnym materiale wieloma dodatkowymi akcesoriami.W zasadzie sam sobie "składasz" smycz tak, aby stała się niepowtarzalna, miała oryginalny zadruk i dodatkowe funkcje.

 

Robimy  smycze reklamowe z nadrukiem jednostronnym, dwustronnym, a także  produkcje specjalne-np.smycze odblaskowe, smycze typu sznurówka, smycze silikonowe, smycze reklamowe z kodem QR , smycze reklamowe z pen drive, który stanowi integralną część smyczy.Pen drive w smyczy  umieszczony jest w klamrze spinającej dwie części taśm smyczy.

 

Smycz może być także  z otwieraczem do butelek czy uchwytem do telefonów. W ostatnim czasie popularne stały się smycze z alkotestem  oraz smycze z uchwytem do mocowania butelek sportowych.Tak więc zapraszamy do kontaktu i podania swoich oczekiwań odnośnie smyczy reklamowych-dobierzemy i zrobimy dla Was najlepszą smycz, jaką możecie sobie Państwo zaplanować i wymarzyć ! realizacje ekspresowe na produkcję smyczy  -to  tylko  3 dn i terminy normalne-7-10 dni.